O FIRMIE

Budimos Biuro Usług Projektowo – Budowlanych

Zakres działania

Biuro zajmuje się projektowaniem konstrukcji budowlanych i inżynierskich, jak również kompleksową obsługą projektową i nadzorowaniem inwestycji.

Klienci

Świadczymy usługi projektowe dla inwestorów indywidualnych, instytucji publicznych i Państwowych oraz firm wykonawczych. Zajmujemy się projektowaniem obejmującym wszystkie fazy realizacji inwestycji:

  • koncepcje i analiza kosztów inwestycji,
  • projekty budowlane
  • projekty wykonawcze
  • dokumentacja warsztatowa

 

W zakresie branż powiązanych: architektury, instalacji i dróg współpracujemy z powodzeniem, z wieloma cenionymi i uznanymi specjalistami w swych dziedzinach.

Dzięki własnemu doświadczeniu oraz stałej współpracy z kadrą Politechniki Poznańskiej jesteśmy w stanie rozwiązać także zaawansowane i skomplikowane zagadnienia inżynierskie.

Oprogramowanie

W codziennej pracy celem zachowania wysokich standardów naszych usług wykorzystujemy licencjonowane i na bieżąco aktualizowane oprogramowanie inżynierskie m.in.

do modelowania i rysunków: AutoCAD + BIK, ZW-CAD + BIK specjalistyczne oprogramowanie 3d do tworzenia dokumentacji warsztatowych konstrukcji stalowych Bocad-3D

do obliczeń konstrukcji: Autodesk Robot Structural Analysis Professional, RM-WIN 2d and 3d, PAKIEKT INTERsoft: Konstruktor 6, PlaTo 4, PAKIET Pro Soft: ABC.

Zapraszamy do współpracy.